PC.sk

Počítačová ąkola . sk

Ponuka
Návštevnosť
Všetko pre web

Wav súbory popis - článok 007- Wav prehrávače - aj iné

Wav súbory popis - článok 007- Wav prehrávače - aj iné

Hudobné prehrávače nie len súborov *.WAV

Je samozrejmé, že na WAV súbory možno použiť v podstate akýkoľvek prehrávač zvuku, pretože WAV je azda ten najviac absolútny zvukový základ v bežnom počítači. Programy, ktoré majú niečo za seboua patria do povinnej výbavy počítača by mohli byť ale napriek tieto nasledovné:

Winamp 5.6 (15 MB)

Winamp je azda najznámejší prehrávač hudobných súborov s rozšírenou podporou viacerých iných formátov. V súčasnosti je Winamp vo verzii 5,6 a je k dispozícií v dvoch verziách. Free verzia je plne funkčná, je však aj verzia Pro umožňujúca aj napaľovanie, vysokokvalitné kódovanie AAC Plus Encoding a zakúpením tejto verzie za jeho cenu 19,95 USD peniaze slúžia pre ďalší vývoj software. Ako inak. Obe verzie majú 15 MB.

http://www.winamp.com/media-player/all

Winamp Screenshot GOM Player 2.1.28.5039 (7.21 MB)

GOM Player je skôr prehrávačom pre filmy. Ľahko ovládateľný cez klávesnicu je však použiteľný aj na hudbu. Vo všeobecnosti platí, že WAV je možné prehrať na hocičom pracujúcom so zvukom. GOM player je tu uvedený skôr ako tip na zaujímavý software.

http://www.gomlab.com/eng/GMP_download.html

JetAudio 8.0.12 Basic (37.1 MB)

Celkom úspešný a dobrý software na prehrávanie hudby je JetAudio. Podporuje viacero formátov, prehráva dokonca aj DVD. Aplikácia je minimalizovateľná do lišty tvoriacej ďalšiu lištu nad vašou pracovnou spodnou z OS Windows. DOWNLOAD:

http://www.jetaudio.com/download/


[Akt. známka: 0 / Počet hlasov: 0] 1 2 3 4 5