PC.sk

Počítačová ąkola . sk

Ponuka
Návštevnosť
Raspberry Pi pod lupou

LED - žiarovky - článok 01 - Prečo sú naše LED žiarovky lacné

Prečo sú naše LED žiarovky lacné

Nízke ceny LED žiaroviek môžu byť spôsobené tým, že majú nízku svietivosť (málo diód, alebo nekvalitné LED-ky s nízkou svietivosťou), používajú zastaralé typy LED čipov, poddimenzovanú elektroniku, ktorá môže časom odísť, alebo je zložená z druhotriednych súčiastok. Vysoké ceny paradoxne nemusia zaručovať kvalitu LED žiaroviek, ale môžu byť vysoké iba v dôsledku vysokého zisku predajcov alebo ich vysokými prevádzkovými nákladmi.Čo je dôvodom, že LED žiarovky v našom internetovom obchode sú lacné?

1. Máme nízky zisk. Nízky profit z predaja má najväčší podieľ na tom, že predávame LED žiarovky za slušnú cenu. Chceme, aby sa stali dostupné pre širokú verejnosť a ochrana životného prostredia nebola iba snom.

2. Máme dobrých dodávateľov s prijateľnými cenami LED žiaroviek. Nikdy však nepredávame najlacnejšie modely na trhu, ale dbáme na kvalitu použitej elektroniky a LED čipov.

3. Máme nízke prevádzkové náklady:

• Neplatíme reklamy na podporu predaja. Reklama je síce výhodná pre predajcu, lebo získa viac klientov, nie však pre kupujúceho, lebo cenu za reklamu v konečnom dôsledku zaplatí on. Namiesto platenej reklamy spoliehame na odporúčania spokojných klientov.

• EShop sme si vytvorili sami a nenavyšujeme cenu LED žiaroviek platením grafikov, programátorov, fotografov či prenájmom eShopu.

• Náš internetový obchod má v sebe integrované automatizované výstupy pre účtovníctvo, vďaka ktorým si ho zvládame hravo robiť sami, čím znovu znižujeme prevádzkové náklady.

4. LED žiarovky si dávame vyrábať vo väčšom množstve, vďaka čomu máme nižšiu nákupnú cenu nie len my, ale i vy.

5. Nenechávame vás platiť drahé obaly LED žiaroviek. Plnofarebná potlač krabičiek zvyšuje cenu výrobku a nakoniec i tak skončia v odpade.


Seriály so zameraním na aké z nasledujúcich tém by mali tieto Vaše stránky uverejňovať?

Spôsoby spravovania údajov v databázach. (Počet hlasov: 67)
(18.11 %)

Programovanie vo vyšších programovacích jazykoch. (Počet hlasov: 43)
(11.62 %)

Tvorba webových stránok. (Počet hlasov: 81)
(21.89 %)

Kurzy anglického jazyka so zameraním na informatiku. (Počet hlasov: 39)
(10.54 %)

Kurzy slovenského jazyka. (Počet hlasov: 83)
(22.43 %)

Iné v zozname neuvedené. (Počet hlasov: 57)
(15.41 %)Celkem hlasovalo: 370
[Akt. známka: 0 / Počet hlasov: 0] 1 2 3 4 5
| Zdroj: www.e-led.sk